AROGKOXP
AROGKOXP KO-FORUM HOSGELDİNİZ
[Yıl Deyil ASRIN PAYLAŞIMI]Orjinal KoreaKo Server FİLES,KreKonun o Dönemdeki Sistemi 112hxh

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
AROGKOXP
AROGKOXP KO-FORUM HOSGELDİNİZ
[Yıl Deyil ASRIN PAYLAŞIMI]Orjinal KoreaKo Server FİLES,KreKonun o Dönemdeki Sistemi 112hxh

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.
AROGKOXP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
AROGKOXP

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  Face GroupFace Group  SOHBETSOHBET  ATV CANLIATV CANLI  Knight MokokooKnight Mokokoo  ANEWSTVANEWSTV  

[Yıl Deyil ASRIN PAYLAŞIMI]Orjinal KoreaKo Server FİLES,KreKonun o Dönemdeki Sistemi

YazarMesaj
akuma

Kişi sayfası
ArogKoxp Alan: 50

[Yıl Deyil ASRIN PAYLAŞIMI]Orjinal KoreaKo Server FİLES,KreKonun o Dönemdeki Sistemi Empty
MesajKonu: [Yıl Deyil ASRIN PAYLAŞIMI]Orjinal KoreaKo Server FİLES,KreKonun o Dönemdeki Sistemi   [Yıl Deyil ASRIN PAYLAŞIMI]Orjinal KoreaKo Server FİLES,KreKonun o Dönemdeki Sistemi Icon_minitimeC.tesi Ekim 24, 2009 8:01 pm

Arkadaşlar bunlar mezara gitmicek herkes bilsin öğrensin isdiyorum.

Bu dosya elime full korece olarak geçti içerisinde 6 7 adet world belgesi var resimli olarak Samma (KnightOnline nin en basda gelen sahibi ve usko JpKo nun ortak sorumlusu)En ufak detayına kadar,table açıklamaları filesde hersey en ufak detayına kadar resimli olarak o dönemdeki KoreaKo genel olarakda usko nun her içeriğini tekrar söylüyorm en inceliğine Samma resimli olarak anlatmış.Full Korece olduğu için paylaşmamışdım ve Türkçeye çevrimini yaptım bazı table bilgileri vardı onları fazla ellemedim Türkce dilinde anlamsız oluyordu biraz.Çevirimi Kesinlikle full olarak bana aittir elimden geldiği kadar Türkçeye çevirmeye çalışdım eminim resimlerden herşeyi anlaya bileceksiniz çünki resimli anlatımlar çok iyi...

Paylaşacağım yoldan emin olunki pvp ler çok büyük yol kaydedecek filesin içindeki bilgilerle her bi dosyadan her bi kapı açılmış olacak bize herşey usko düşmanlığı için

Filesin içerisindesql script olarak database side vardır kullana bilirsiniz,Ebenezer,Aİserver,login... exeler yokdur forumdan teymin edebilirsiniz onları...

http://rapidshare.com/files/297571442/SrvFiles.rar.html
[Rar Pas: orhankral ]
http://rapidshare.com/files/297571442/SrvFiles.rar.html

[Yıl Deyil ASRIN PAYLAŞIMI]Orjinal KoreaKo Server FİLES,KreKonun o Dönemdeki Sistemi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  1534 Server Files [Agon]
» Vista Uyumlu Exe Sorunsuz Server Files Vb HErşey Upuppupupp
» [DeV PaYLaŞIM] v[1102]&[1503]&[1505] [Database&Server Files&Map+Ko PaneL+EditörLeri]!
» USKO QUEST SİSTEMİ
» USKO BOSS SİSTEMİ